Casa Di Arthur

  • 70 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

De 1-slaapkamer Casa Di Arthur Palermo biedt plaats aan maximaal 2 gasten en is gelegen op 3 km van natuurgebieden zoals het Strand van Mondello.

Tot de badkamerfaciliteiten van deze villa behoren ook een bidet, een apart toilet en een douche. Een haardroger en badlakens zijn inbegrepen voor extra comfort.

Een complete keuken in deze gesitueerde in Palermo Casa Di Arthur bevat alles wat je nodig hebt, waaronder een waterkoker, een koelkast en een oven. Deze woning ligt in de nabijheid van La tabernula, waar gasten kunnen genieten van Italiaanse gerechten.

De 70 m² grote villa ligt op korte rijafstand van 15 minuten van de Palatijnse Kapel, terwijl de Monte Pellegrino zich op 25 minuten wandelen vandaan bevindt. Dit vakantiehuis biedt ook toegang tot bezienswaardigheden als de Kerk van San Cataldo, op 7 km afstand. Voor sportliefhebbers is Casa Di Arthur een ideaal startpunt om de sportscene van Palermo te ontdekken, met voetbalstadion Renzo Barbera op 30 minuten te voet ervan. Deze 1-badkamer accommodatie bevindt zich op afstand van 8 km tot treinstation Het centraal van Palermo en vrij dicht bij busstation Resurrezione - Duca Degli Abruzzi.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Casa Di Arthur Palermo
Casina Blu
Mobiele prijsaanbieding

Casina Blu

9.8
Voortreffelijk 19 beoordelingen
124 m van de accommodatie
USD 95 USD 86
per nacht
Holiday House
Mobiele prijsaanbieding

Holiday House

637 m van de accommodatie
USD 47 USD 42
per nacht
Casa Lucale
Mobiele prijsaanbieding

Casa Lucale

10
Voortreffelijk 11 beoordelingen
1.1 km van de accommodatie
USD 469 USD 422
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Palermo
    25 km

    Treinstations

    Notarbartolo Train Station
    4,5 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Kluisje

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Zithoek
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 19:00
    Uitchecken: van 09:00 tot 11:00
    Licentienummer19082053C223312,IT082053C2IZYFQL7E
    Veelgestelde vragen
    • Hoeveel kost een verblijf in Casa Di Arthur?
      Huurprijs bij Casa Di Arthur begint bij €103 per nacht.
    • Wat is de tijd van in- en uitchecken bij Casa Di Arthur?
      Gasten van Casa Di Arthur dienen uiterlijk om 19:00 in te checken en tot 11:00 uit te checken.
    • Welke restaurants zijn er in de buurt van Casa Di Arthur?
      Restaurants in de buurt van Casa Di Arthur zijn La tabernula restaurant, dat Italiaanse gerechten (in de nabijheid van de accommodatie) serveert, evenals MataPollo restaurant beroemd voor Italiaanse keuken (op 350 meter afstand).
    • Heeft dit vakantiehuis een keuken?
      Ja, dit vakantiehuis heeft een complete keuken.
    • Heeft Casa Di Arthur een bubbelbad?
      Ja, Casa Di Arthur biedt een openbaar bubbelbad.
    • Welke beroemde bezienswaardigheden moeten we bekijken tijdens een verblijf in Casa Di Arthur?
      Gasten kunnen de Palatijnse Kapel bezoeken, gunstig gelegen op korte rijafstand van 15 minuten van Casa Di Arthur.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Palermo
    25 km

    Treinstations

    Notarbartolo Train Station
    4,5 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Casa Di Arthur Palermo

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten